Antalya bölgesinde Meme Büyütme

Meme operasyonları, göğüslerinin boyutlarını yeniden ayarlamak isteyen kadınların uzun süredir uygulattığı yöntemlerden meydana geliyor. Estetik cerrahinin temel operasyonlarından biri olan meme ameliyatları geçmişte ünlülere özgüyken gelişen teknoloji bu prosedürleri yaygınlaştırdı. Kendine güvenini artırmak ve görünüşünü dilediği gibi şekillendirmek isteyen kadınlar için meme operasyonları çare oluyor. Meme büyütme ameliyatı için omuz, göğüs, kalça ve bel ölçüleri gibi kriterler düşünülerek karar veriliyor. Ameliyatlarda farklı silikon hacim arttırıcılar kullanılarak istenen sonucun elde edilmesi amaçlanıyor.

Meme Ameliyatının Etkileri

Cerrah seçimi, hasta ve doktor iletişimi, ilk muayene ve operasyon planlaması en önemli unsurlar oluyor. Doktorunuz sizi muayene edip gözlemlerini oluşturarak başlamalı, sizi dinledikten sonra da sizin isteklerinizi fikirleri ile birleştirmeli. Meme küçültme hastanın yaşam kalitesini azalan sırt ağrıları ve günlük yaşamın kolaylaşması açısından etkileyebilir. Benzer şekilde büyütme ise tüm görünümü ve duruşu etkileyecek güçte değişikliklere yol açar. Muayene ve yönteme dair kararların alınması doktorunuzla aranızdadır. Bir estetik düzeltme söz konusu ise başarı ve uygulamanın kalıcılık derecesi kimi faktörlere bağlı gelişir.

Ameliyat Öncesi ve Sonrası

Meme cerrahisini etkileyen faktörler arasında sigara veya alkol kullanımı olumsuz rol oynuyor. İyi bir beslenme alışkanlığınız olması ise sizin için iyileşme ve sonuç elde etme aşamalarında avantaj sağlayacaktır. Yaş, kalıtım ve kemik yapınızın, doktorunuz tarafından değerlendirilerek göz önünde bulundurulması önem taşır. Elverişli şartlar sağlanırsa kalıcı sonuçlar elde ederek istediğiniz görünüme kavuşabilirsiniz. Operasyonunuzda, öncesinde ve sonrasında doktorunuza güvenmeniz en büyük destek etmeni olarak karşınıza çıkacak. Bu alandaki başarılarıyla bilinen Dr. Bahadır Çelik ile estetik cerrahinin en tanından doktorlarından birinin güvencesi altında olmanın rahatlığını yaşayabilirsiniz.

Neden Meme Operasyonu?

Tecrübeleri ve hasta memnuniyetiyle tanınan Plastik ve Estetik Cerrahı Op. Dr. Bahadır Çelik ile iletişim kurup randevu almak için hemen hekime ulaşabilir ve yakın takibe alabilirsiniz. Meme operasyonları kadınların bir dizi değişik sebeple ihtiyaç duydukları müdahaleler olabilir. Örneğin asimetrinin veya gebelik sonrası sorunların giderilmesi için yapılacak ameliyatlar da bu gruba giriyor. Göğüs estetiği Antalya gibi büyük şehirlerde hastalara sağlanan olanaklar sayesinde başarılı şekilde yürütülüyor.