Gıdı Liposuction Estetiği

Gıdı Liposuction estetiği, gıdısında yağlanma olan kişiler için uygundur. Belirgin gıdı (double chin) yüzün daha kilolu, daha yaşlı ve yuvarlak görünmesine yol açar. Gıdıdaki yağlanma yüz ve boynun bütün oralar görünmesine sebep olur. Bu nedenle kişinin yüzü daha büyük ve boynu daha kısa durur.

Gıdıdan alınan yağ dokusu sayesinde gıdı hattı yeniden şekillendirilir ve yüz ile boyun arasında belirgin bir geçiş olur. Bu nedenle gıdı aldırma yüz estetiği açısından oldukça etkili bir etkendir. Gıdı operasyonu geçirmiş kişiler kendilerini daha zayıf ve gençleşmiş gördüklerini belirtmektedirler. Gıdı bölgenizde oluşan yağların sizi yaşlı ve olduğunuzdan daha kilolu gösterdiğine inanıyorsanız, gıdı liposuction estetiği için doğru zaman gelmiş demektir.

Gıdı Liposuction Ameliyatının Avantajları Nelerdir?

Gıdı aldırma ile çene ve boyun arasındaki fazla yağlar vaser liposuction tekniği ile dışarı çekilir, böylece çene hattı daha belirgin ve estetik olur. Gıdı Liposuction yaptırdıktan sonra daha ince ve zayıf görünürsünüz. Diyet ve spor yaptıktan sonra yüzünüzden kilo verdiyseniz gıdınız eskisinden de daha belirgin olur. Gıdı Liposuction da bu aşamada devreye girer. Gıdıdan alınan yağ dokusu sayesinde gıdınız daha ince görünür ve çene hattınız keskin bir hat alır.

Gıdı Estetiği Nasıl Yapılır?

Gıdı estetiğinin en etkili yolu Liposuction yaptırmaktır. Liposuction tekniğinde gıdıdaki yağ hücreleri kalıcı olarak vücuttan uzaklaştırılır. Ameliyatın ne kadar kapsamlı olduğuna bağlı olarak gıdı Liposuction lokal veya sedasyon uygulaması altında yapılabilir. Çok ince kanüllerle gıdı bölgesine girilir ve fazla yağlar dışarı çekilir. #gıdıestetiği #liposuction #chinliposuction #aesthetic #surgery #estetik #antalya