Hizmetler

Dolgu

Medikal estetik alanında
en çok tercih edilen uygulamaların
başında gelmektedir.


Botoks

Dolgu ile birlikte de uygulanabilen botoks, hem orta hem de derin kırışıklıkların giderilmesinde en büyük rol oynayan medikal uygulamalardan biri.

PRP

Bir diğer bilinen adı ile Platelet Rich (Zengin) Plasma (Plazma) PRP, yara ve sivilce izleri, kırışıklık ve çizgiler, cilt yenilenmesi, saç dökülmesi gibi durumlarda tercih edilen bir medikal tedavi yöntemidir

Mezoterapi

Hem iğneli hem de iğnesi olmak üzere iki farklı yöntemi olan mezoterapide genellikle iğnesiz olan tercih ediliyor.


Zayıflama ve Bölgesel İncelme

Tek başına diyet ya da sporun yeterli olmadığı gerçeği ile yüzleştikten sonra siz de muhtemelen bölgesel inceleme yöntemlerini araştırmaya başladınız...

Meme Küçültme & Dikleştirme

Meme Estetiği ameliyatlarından olan Meme Dikleştirme Ameliyatı, sönük ve sarkık memelerin önüne geçmek için, memelerin toplanmasını sağlayan bir cerrahi operasyondur.

Boyun Germe

İlerleyen yaşın etkisiyle oluşan kırışıklık ve sarkma durumunda ortaya çıkan istenmeyen görüntüler estetik müdahalelerle
giderilebiliyor.

İple Yüz Askı

Yaşlanmayla ciltte ortaya çıkan istenmeyen değişimlere karşılık, sarkma ve kırışıklıkları gideren iple yüz askı öne çıkan bir estetik uygulama yöntemi.

Kepçe Kulak

Tıp dilinde otoplasti olarak da adlandırılan kulak estetiği, cerrahi müdahalelerle hastaların dış görünüşünü iyileştiren prosedürler arasında bulunuyor.

Meme Büyütme

Meme operasyonları, göğüslerinin boyutlarını yeniden ayarlamak isteyen kadınların uzun süredir uygulattığı yöntemlerden meydana geliyor.

Rinoplasti

Hastaya ve prosedürün çeşidine bağlı olarak genel veya lokal anestezi ile gerçekleştirilebilen rinoplasti ameliyatı halk arasında burun estetiği olarak da bilinir.

Yüz Germe

Güzelliğinizi tazelemek, yaşlanmanın getirdiği etkileri ortadan kaldırmak ve diri bir görünüme kavuşmak için uygulanan prosedürlerden biri de yüz germe operasyonları.

Koltuk Altı Botoks

Terlemenin yoğun olduğu bölge önce işaretlenir ve deri altına belirlenmiş dozlarda enjekte edilen botoks, ter bezlerine ulaşan sinirleri etkileyerek...

Genital Estetik

Kadın dış cinsel organlarının görünüm ve yapısını düzeltmek amacıyla yapılan operasyonlara genital estetik denir. Genital estetik ifadesi vajina estetiği...

Kol Germe

Kolun üst tarafında arka ve iç kısımlarındaki sarkıklıklar, genellikle yağ birikimleri ve deri sarkmasıyla ortaya çıkar. Zira bu bölge deri ve deri altı dokusu daha gevşektir.

Karın Germe Ameliyatı

Karın germe ameliyatı (Abdominoplasty) karın estetiği ve göbek estetiği ameliyatları içerisinde en etkili olanı demek doğru olur. karın derisi sarkması...

Bacak Protezi

Bacakların görünümü kadınların oldukça önem verdiği bir estetik husustur. Uzun, ince ve simetrik ölçülere sahip olmak isteyen kadınlar tarafından bacak protezi son dönemlerde oldukça sık tercih edilen bir estetik yöntemdir.

Bişektomi

Değişen estetik kaygılara bağlı olarak dolgun yanak görünümünden hoşlanmayan kişiler daha ince yüz hatlarına sahip olmak için çeşitli estetik müdahalelere başvururlar.

Gözkapağı Estetiği

Gözler yüze ifadeyi en iyi veren unsurlardır. Bu nedenle pek çok kişi tarafından göz kapağı estetiğine başvurulmaktadır.

Jinekomasti

Erkeklerde kadınlardakine benzer şekilde meme dokusu oluşmasına jinekomasti adı verilir. Bu durum erkekler için oldukça rahatsız edici bir husus olduğundan pek çok erkek cerrahi müdahale talep eder.

Lip Lift

Bazı kişilerde burun ile üst dudak arasında olması gereken mesafe normalden daha fazla olabilir. Üst dudağın daha ince olduğu, şekil olarak dudakların düşük olduğu ve burnun fazla kalkık olduğu.

Liposuction

Günümüzde bölgesel yağlanma ve fazla kilolar pek çok kişinin rahatsızlık duyduğu bir sorun haline gelmiştir. Yapılan diyetlere ve uygulanan egzersizlere rağmen yine de erimeyen bölgesel yağlara karşı...

Masseter Botoksu

Masseter yüzde yer alan bir kastır. Masseter botoksu sayesinde yüzün alt kısmına ince bir görünüm verilir. Bu botoks sayesinde yüzdeki köşeli, belirgin olan ve daha erkeksi bir ifadeye sebep olan hatlar yumuşatılır.

Popo Estetiği

Günümüzde pek çok kadın kalçasının daha dolgun, daha dik ve giydiği kıyafetlerde dkkat çekecek şekilde olmasına önem vermektedir. Bu nedenle biçimli kalçalara sahip olmak isteyen kadınların...