Dolgu

Botoks
Botoks

Dolgu 

Estetik dolgu tedavisi, tıbbi prosedür ve materyallerin gelişmesiyle birlikte karşımıza çıkan yaşlanma karşıtı uygulamalardan biri. Bu prosedür çizgileri, çöküntü ve hacim kaybı yaşanan bölgeleri gidermekte en çok uygulanan estetik yöntemler arasında yer alıyor. Gerekli bölgelere dolgu yaptırarak bu etkilerin üstesinden gelmeniz iyi bir hekimle gayet kolay. Cildinizin tam istediğiniz gibi görünmesi ve genç kalması için zamanla azalan yapı taşlarını bu uygulamayla yeniden kazanabilirsiniz.

Dolgu Uygulama Alanları

En bilineni yaşlanmaya karşı estetik uygulamalar olsa da dolgu aslında sivilce ve yara izlerinin tedavisine kadar pek çok alanda çözüm sağlıyor. Gözaltındaki istenmeyen torbalarla morluğun giderilmesi, dudak dolgunlaştırma, burun duvarıyla çene ve yanakların şekillendirilmesi kullanım alanları arasında. Dolgu uygulandığında hastanın kusursuzlaşan cildi daha genç görünüyor. Bu alanda uzman isimlerden Plastik ve Estetik Cerrahı Op. Dr. Bahadır Çelik ile iletişime geçip, randevu ve detaylı bilgi almak için hemen arayabilirsiniz.

Neden Dolgu Gerekli

Yan etki ortaya çıkarma olasılığı düşük bir teknoloji olarak hyaluronik asit doğal içerikli dolgu maddeleri arasında en çok tercih edileni. Cildinizdeki eksiği gidermek üzere, yüksek su tutma kapasitesiyle de bu madde genç ve canlı görünümün anahtarı. Dolgu ile ilgili uzman görüşü alarak kişisel ihtiyaçlarınızı ve uygulamaya uygun olup olmadığınızı keşfetmek için hekiminize başvurmanız gerekli. Estetik alanındaki tecrübesiyle Dr. Bahadır Çelik daha önce dolgu yaptıranların en çok önerdiği hekimlerden biri. Özellikleri, hyaluronik asit malzemelerini, kırışıklık karşıtı teknolojilerde ve dolgu uygulamalarında bir numaraya taşıdı. Yaşlanma karşıtı bir uygulamadan tam beklediğiniz gibi cildiniz bu madde sayesinde çok daha esnek, elastik ve de genç görünecek. Sağladığı bu etkilerin kalıcılığı ise tercih edilen tüm öğelere bağlı da olsa yaklaşık bir yıl. Antalya dolgu alanında estetik müdahaleler için hastaların çok tercih ettiği bir sağlık şehri durumunda; uzmanları ve olanaklarıyla yoğun ilgi görüyor. Uygulamanızın detaylı özellikleri ve hekiminizin öngörüleri dolgu fiyatları açısından küçük ölçekte de olsa fark yaratabilir. Uzmanlara danışarak hemen daha detaylı bilgiye ulaşmanız ve randevu almanız mümkün.